Contact

Wyślij nam wiadomość:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Telefon

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie i wykorzystywanie mojego adresu email podanego w powyższym formularzu, przez S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński w celach marketingowych, a w szczególności w celu otrzymywania informacji o aktualnych usługach i promocjach.

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie i wykorzystywanie mojego numeru telefonu podanego w powyższym formularzu, przez S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński w celach marketingowych, a w szczególności w celu otrzymywania wiadomości sms/mms i nawiązywania połączeń telefonicznych w celu przekazania informacji o aktualnych usługach i promocjach.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński z siedzibą w Piasecznie, ul. ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno (dalej „Administrator”).
Z Administratorem można się skontaktować poprzez email: smed@smed.waw.pl
Pani/Pana dane osobowe w zależności od charakteru nadesłanej wiadomości będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, a w szczególności w celu dążenia do zawarcia i wykonania umowy, lub do przedstawienia oferty handlowej.
Ponadto informujemy, że przysługuje Pani/Panu szereg praw wynikających z RODO, a w szczególności prawo do wniesienia sprzeciwu na działania Administratora.
Więcej informacji o prawach, które Pani/Panu przysługują oraz o sposobach przetwarzania można znaleźć w polityce prywatności S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński.

S.MED Customs Agency – Customs Advisory and Transport Services was founded in 1999.

The main scope of S.MED’s activity is the provision of comprehensive services for companies engaged in international trade. We are a successful and efficient team of people who always strive for development and professionalism. Our greatest asset is the experience as well as many years of presence on the customs services and freight forwarding market. By using the experience in dealing with customs office and other companies, we can now stand as a modern company which provides professional service for its clients.
We encourage you to use our services.

Our consultants are ready to answer your questions regarding customs clearances and the necessary formalities.
They can also provide you with information regarding long-term cooperation with our company.

We encourage you to rely on our knowledge and many years of experience.

Certificates

aeoAEO certificate of the European Community
The document authorizes to perform simplified customs procedures. See certificate.

 

 

 

rzetelnafirma

Reliable Company
Certificate confirming the reliability and high level of services provided by S.MED services. See certificate.

 

 

show bigger map