Kontakt

Send us a message:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119) – dalej RODO informujemy, iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest S.MED. Doradztwo Celne i Usługi Transportowe z siedzibą w Warszawie, adres 02-776 Warszawa, ul. Ludwika Hirszfelda 9/19. Dane kontaktowe administratora znajdują się na stronie: smed.waw.pl/kontakt.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez S.MED. Doradztwo Celne i Usługi Transportowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit f RODO w celu prowadzenia korespondencji i kontaktu z Państwem. Naszym prawnie uzasadnionym interesem jest możliwość wykorzystania podanych przez Państwa danych do kontaktu.
Podanie przeze Panią/Pana danych osobowych jest jest warunkiem koniecznym dla umożliwienia kontaktu z S.MED. Doradztwo Celne i Usługi Transportowe.
Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą kontrahenci S.MED. Doradztwo Celne i Usługi Transportowe w postaci dostawców usług IT, dostawców hostingu, kancelarii prawnych i prawników z nami współpracujących, dostawców usług typu CRM.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed zgłoszeniem tego żądania. Nie mniej Państwa dane zostaną usunięte po okresie 3 lat od ostatniego kontaktu z Państwem.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna, że przetwarzanie dotyczących Pani/Pana danych osobowych narusza obowiązujące przepisy prawa.
W oparciu o Pani/Pana dane osobowe Administrator nie będzie podejmowała wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Pani/Pana dane nie będą przetwarzane poza EOG.

Agencja Celna S.MED Doradztwo Celne i Usługi Transportowe istnieje od 1999 roku.

Podstawowym zakresem działalności Agencji Celnej S.MED jest świadczenie kompleksowych usług dla firm dokonujących obrotu towarowego z zagranicą. Jesteśmy skutecznym i zgranym zespołem stawiającym na rozwój i profesjonalizm. Naszym atutem jest doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku usług agencji celnych i firm spedycyjnych. Wykorzystując doświadczenie współpracy z urzędami celnymi oraz innymi firmami realizujemy wizerunek nowoczesnej firmy obsługującej profesjonalnie swoich klientów.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasi konsultanci czekają na Państwa pytania dotyczące odpraw celnych, niezbędnych formalności. Udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat możliwości rozpoczęcia współpracy długofalowej. Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy. Jesteśmy pewni, że razem możemy osiągnąć więcej.

Certyfikaty

aeoŚwiadectwo Wspólnoty Europejskiej AEO
Dokument upoważnia do wykonywania uproszczonych procedur celnych. Zobacz certyfikat.

 

 

 

rzetelnafirma

Rzetelna Firma
Certyfikat potwierdzający wiarygodność i wysoki poziom świadczonych przez S.MED usług. Zobacz certyfikat.

 

 

pokaż większą mapę