Kontakt

Wyślij nam wiadomość:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Telefon

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie i wykorzystywanie mojego adresu email podanego w powyższym formularzu, przez S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński w celach marketingowych, a w szczególności w celu otrzymywania informacji o aktualnych usługach i promocjach.

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie i wykorzystywanie mojego numeru telefonu podanego w powyższym formularzu, przez S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński w celach marketingowych, a w szczególności w celu otrzymywania wiadomości sms/mms i nawiązywania połączeń telefonicznych w celu przekazania informacji o aktualnych usługach i promocjach.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński z siedzibą w Piasecznie, ul. ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno (dalej „Administrator”).
Z Administratorem można się skontaktować poprzez email: smed@smed.waw.pl
Pani/Pana dane osobowe w zależności od charakteru nadesłanej wiadomości będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, a w szczególności w celu dążenia do zawarcia i wykonania umowy, lub do przedstawienia oferty handlowej.
Ponadto informujemy, że przysługuje Pani/Panu szereg praw wynikających z RODO, a w szczególności prawo do wniesienia sprzeciwu na działania Administratora.
Więcej informacji o prawach, które Pani/Panu przysługują oraz o sposobach przetwarzania można znaleźć w polityce prywatności S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński.

Agencja Celna S.MED Doradztwo Celne i Usługi Transportowe istnieje od 1999 roku.

Podstawowym zakresem działalności Agencji Celnej S.MED jest świadczenie kompleksowych usług dla firm dokonujących obrotu towarowego z zagranicą. Jesteśmy skutecznym i zgranym zespołem stawiającym na rozwój i profesjonalizm. Naszym atutem jest doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku usług agencji celnych i firm spedycyjnych. Wykorzystując doświadczenie współpracy z urzędami celnymi oraz innymi firmami realizujemy wizerunek nowoczesnej firmy obsługującej profesjonalnie swoich klientów.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasi konsultanci czekają na Państwa pytania dotyczące odpraw celnych, niezbędnych formalności. Udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat możliwości rozpoczęcia współpracy długofalowej. Zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy. Jesteśmy pewni, że razem możemy osiągnąć więcej.

Certyfikaty

aeoŚwiadectwo Wspólnoty Europejskiej AEO
Dokument upoważnia do wykonywania uproszczonych procedur celnych. Zobacz certyfikat.

 

 

 

rzetelnafirma

Rzetelna Firma
Certyfikat potwierdzający wiarygodność i wysoki poziom świadczonych przez S.MED usług. Zobacz certyfikat.

 

 

pokaż większą mapę