TOLLBYRÅ

TOLLBYRÅ SMED

Ditt beste valg siden 1999.

Vår aller viktigste fordel er erfaring og mangeårig mange års tilstedeværelse på markedet av tjenester levert av tollbyråer og speditører.

Mer info på norsk:

mbrodawski@gmail.com

Warszawa, Piaseczno

SMED

VÅRE TJENESTER

Tollbyrå SMED utfører alle prosedyrer innen tollklarering av dine forsendelser. Både utarbeidelse av INTRASTAT og forenklede prosedyrer avhengig av dine behov.

Intrastat Więcej
Klarering av vegforsendelser Więcej
Klarering av luftforsendelser Więcej
Klarering av postforsendelser. Więcej
Rådgivning innen tollspørsmål, Więcej

HVORFOR SKAL DU VELGE OSS?

Vi gjennomfører hurtig og effektiv tollklarering.

 • Priser på våre tjenester avtaler vi med dere individuelt avhengig av omfang av tjenester.
 • Leveringsbetingelser
 • Andre avtalte betingelser

Kontakt


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński z siedzibą w Piasecznie, ul. ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno (dalej „Administrator”).
  Z Administratorem można się skontaktować poprzez email: smed@smed.waw.pl
  Pani/Pana dane osobowe w zależności od charakteru nadesłanej wiadomości będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, a w szczególności w celu dążenia do zawarcia i wykonania umowy, lub do przedstawienia oferty handlowej.
  Ponadto informujemy, że przysługuje Pani/Panu szereg praw wynikających z RODO, a w szczególności prawo do wniesienia sprzeciwu na działania Administratora.
  Więcej informacji o prawach, które Pani/Panu przysługują oraz o sposobach przetwarzania można znaleźć w polityce prywatności S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński.