Kонтакт

Wyślij nam wiadomość:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Telefon

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie i wykorzystywanie mojego adresu email podanego w powyższym formularzu, przez S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński w celach marketingowych, a w szczególności w celu otrzymywania informacji o aktualnych usługach i promocjach.

Wyrażam zgodę, na przetwarzanie i wykorzystywanie mojego numeru telefonu podanego w powyższym formularzu, przez S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński w celach marketingowych, a w szczególności w celu otrzymywania wiadomości sms/mms i nawiązywania połączeń telefonicznych w celu przekazania informacji o aktualnych usługach i promocjach.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński z siedzibą w Piasecznie, ul. ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno (dalej „Administrator”).
Z Administratorem można się skontaktować poprzez email: smed@smed.waw.pl
Pani/Pana dane osobowe w zależności od charakteru nadesłanej wiadomości będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, a w szczególności w celu dążenia do zawarcia i wykonania umowy, lub do przedstawienia oferty handlowej.
Ponadto informujemy, że przysługuje Pani/Panu szereg praw wynikających z RODO, a w szczególności prawo do wniesienia sprzeciwu na działania Administratora.
Więcej informacji o prawach, które Pani/Panu przysługują oraz o sposobach przetwarzania można znaleźć w polityce prywatności S.MED. Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński.

Митне агентство S.MED – консультації в області митного контролю і транспортні послуги – існує з 1999 року.
Основна сфера діяльності митного агентства S.MED полягає в наданні комплексних послуг компаніям, що займаються зовнішньою торгівлею. Ми ефективна і гармонійна команда, яка ставить на розвиток і професіоналізм. Нашою перевагою є досвід і роки присутності на ринку митних і експедиторських компаній. Спираючись на досвід співпраці з митними органами та іншими компаніями, ми реалізуємо імідж сучасної компанії, яка професійно обслуговує своїх клієнтів.
Ми запрошуємо, Вас, скористатися нашими послугами.

Наші консультанти чекають на Ваші питання щодо митного оформлення та необхідних формальностей. А також, ми надаємо інформацію про можливість довгострокової співпраці.

Ми пропонуємо Вам, скористатися нашими знаннями та багаторічним досвідом.

Показати збільшену карту