Transport drogowy

Transport drogowy

Są to odprawy celne, które w transporcie samochodowym realizuje wszystkie punkty postępowania celnego, związane z odprawą towaru i dopuszczeniem go do obrotu.
Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, oferujemy usługę organizacji transportu drogowego, co zapewnia możliwość dostarczenia Państwa ładunku bezpośrednio „pod drzwi”. Jako doświadczona firma spedycyjna, specjalizujemy się w lądowym transporcie drogowym, obsługując firmy działające w różnorodnych sektorach przemysłu. Nasza wieloletnia współpraca z renomowanymi przewoźnikami stanowi solidną gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności przewozu towarów. Oferujemy dostarczenie wszelkich typów kontenerów, w tym 20ft, 40ft, 40hc, 45’, a także kontenery chłodnicze. Ważne jest jednak, aby mieć na uwadze obowiązujące limity wagowe dla ładunków umieszczonych w kontenerach: dla kontenerów 20’ maksymalna waga brutto towaru nie powinna przekraczać 18 ton, natomiast dla kontenerów 40’ standardowych i high cube maksymalna waga brutto towaru nie powinna wynosić więcej niż 22 tony.


Specjalizujemy się również w organizacji transportu lądowego dla przesyłek drobnicowych. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne stawki za dostawy. Doskonale rozumiemy, jak ważna jest terminowość w transporcie towarów, dlatego nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każde zlecenie zostało zrealizowane sprawnie i bez żadnych problemów. Jeżeli poszukujesz niezawodnej firmy spedycyjnej, która zorganizuje dla Ciebie efektywny transport drogowy, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie ale działamy na terenie całego kraju, oferując profesjonalne usługi spedycyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

 

 

Image

Copyright © 2024 S.MED.

Doradztwo Celne I Usługi Transportowe Sławomir Chaczyński

Aeo

Upoważniony Przedsiębiorca AEO

Rzetelna Firma

ul. Julianowska 37,

05-500 Piaseczno

smed@smed.waw.pl

+48 600 871 430

+48 538 629 538

© {2004} projesjonalni.pl